کیش در شب

جاهای تفریحی کیش در شب

جزیره کیش یکی از توریستی ترین نقاط کشور است و تور کیش در تمام فصول سال مورد توجه مسافران قرار می گیرد. در این پست مجله ی گردشگری بلیط اینجا چند مورد از جاهای تفریحی کیش در شب را معرفی میکنیم.

بوئینگ مریم و شام روی کشتی

کشتی هایی در جزیره وجود دارند که در شب ها برای مسافران کیش برنامه های شادی فراهم میکنند همراه با شام و موسیقی زنده بر روی دریای خلیج فارس. از ساعت ۷ شب به بعد این کشتی ها حرکت میکنند و محل حرکت انها معمولا از اسکله تفریحی جزیره است. این مکان یک کلوب ورزشی هیجان انگیزی دارد که مسافران میتوانند در آنجا هم سرگرم شوند. بوئینگ مریم یکی از معروف ترین تفریحات شبهای کیش است.

گشت دور جزیره کیش در شب

از ساعت ۳ بعدازظهر گشت شهری دور جزیره شروع میشود و هنگام غروب خورشید در یک مکان بسیار زیبا ختم میشود. ماشین های مخصوص گشت شهری سر ساعت جلوی هتل مسافران حاضر میشوند و یک گشت داخل جزیره و جاهای تفریحی کیش در شب میزنند از شهر زیرزمینی کاریز و درخت سبز و شهر باستانی حریره دیدن میکنید و در زمان غروب خورشید به کشتی یونانی میرسید که یکی از زیباترین منظره هایی است که هنگام غروب در جزیره کیش قابل تماشا است و در انتهای این سفر کوتاه به مرکز خرید پدیده میرسید که ساعت ۷ بعدازظهر به اتمام میرسد.

اسکله کیش

طول این اسکله ۴۳۷ متر است و در شب های کیش به یک مکان آرامش بخش تبدیل میشود که باعث میشود تعداد زیادی از گردشگران از ان دیدن کنند. تفریحاتی در اطراف اسکله کیش وجود دارد که میتوان میتوان همراه با صدای آرامش بخش دریا از این تفریحات استفاده کرد. تفریحات اطراف اسکله: باشگاه بولینگ، بالن سواری و دوچرخه سواری و سینما ۴ بعدی و همچنین کافه و رستوران های زیادی وجود دارد.

رستوران های موزیکال

در این رستوران ها میتوانید همراه شام از موسیقی زنده در کنار دوستان و خانواده خود لذت ببرید. رستوران های موزیکال زیادی در کیش دیده میشود که غذاهای ایرانی و دریایی در آن ها سرو میشود. رستوران های مشهور موزیک زنده کیش: رستوران شاندیز صفدری مرجان، رستوران پدیده شاندیز، رستوران میرمهنا، رستوران شاندیز وی آی پی، رستوران سالود و کرال.

برنامه زنده شب

این برنامه در منطقه آزاد کیش اجرا میشود به همین دلیل با دیگر برنامه های اجرا شده تفاوت دارد. از ساعت ۹ شب شروع میشود و تا پاسی از شب ادامه خواهد داشت یکی از برنامه های زنده شبانه را میتوان جنگ های شبانه کیش دانست. طریقه تهیه بلیط برنامه های زنده شبنه را میتوانید از سایت های معتبر یا هتل های اقامتی خود خریداری کنید. رستوران های زیادی در جزیره کیش وجود دارد که اجرای موسیقی زنده دارند ولی قیمت این رستوران ها از سایر رستوران های جزیره گران تر است

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of