ماهان

شرکت هواپیمایی ماهان

هواپیمایی ماهان یکی از معتبرترین و امن ترین خطوط هوایی کشور که در سال ۱۳۷۱ تاسیس شد با ۳۳۰۰ کارمند به حساب می آید. شرکت هواپیمایی ماهان در هر روز پروازهایی به ۵۲ مقصد در اروپا، آسیا و خاورمیانه دارد و بیشترین تعداد مسافر را در مسیر داخلی و خارجی جابجا کرده است. این شرکت در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران به عنوان یکی از ۱۰۰ برند برتر ایران شناخته شد.برای خرید بلیط هواپیما ماهان و یا اطلاع از قیمت بلیط هواپیمایی ماهان به وبسایت بلیط اینجا مراجعه کنید.

ایرلاین ماهان به بسیاری از کلانشهرها و شهرهای داخلی از جمله مشهد، اهواز، شیراز، تبریز، اصفهان و غیره پرواز دارد و همچنین در بسیاری از مسیرهای اروپایی پروازهایی ارزان قیمت برقرار کرده است، پروازهایی که باتوجه به قیمت مناسبشان طرفداران زیادی هم درمیان ایرانی ها و هم درمیان اتباع خارجی دارد.

شرکت هواپیمایی ماهان

مسیرهای پروازی ماهان

_ هواپیمایی ماهان مقاصد پرواز متفاوتی را پوشش می دهد که مقاصد داخلی آن شامل :مشهد، کرمان، اهواز، ایرانشهر، بندرعباس، زابل، بیرجند، خرم آباد، زاهدان است

  • پروازهای ماهان از تهران به مقاصد: ساری، اصفهان، سیرجان، شیراز، قشم، شهرکرد، تبریز، ایلام، سبزوار، شاهرود، طبس، بجنورد، جیرفت، بم، گچساران، کیش، عسلویه، خارک و رفسنجان است.
  • پروازهای ماهان از اصفهان به مقاصد: تهران، خارک، عسلویه، قشم و کرمان است.

همچنین این شرکت به مقاصد خارجی زیر پرواز دارد که برخی مسیرها همیشگی و برخی فصلی هستند.

  • مسیرهای همیشگی پروازهای خارجی ماهان از تهران به مقاصد: بانکوک، دبی، دوسلدورف، استانبول، آنکارا، اربیل، شانگهای، دهلی، کوآلالامپور، بیروت، نجف، کابل، گوانگجو، کویت، میلان، مسکو، ایروان، دمشق، بغداد، پکن، لاهور، باکو، مونیخ، پاریس و بارسلون.
  • و مسیرهای فصلی پرواز های خارجی ماهان از تهران به مقاصد: پوکت، بالی، کلمبو، سن پترزبورگ، سوچی، اسپارتا، لارناکا، دنیز، ازمیر، وارنا، آتن، کازابلانکا و مراکش می باشد.
  • پروازهای ماهان از دبی به مقاصد: تهران، قشم، لار و مشهد.
  • پروازهای ماهان از مشهد به مقاصد: لاهور، نجف، کویت، کابل، مسکو، استانبول، سن پترزبورگ، بغداد و بیروت است.
  • پروازهای ماهان از نجف به مقاصد: شیراز، ساری و تبریز.
ماهان ایر

قوانین پذیرش بار در هواپیمایی ماهان

بار دستی مجاز در پروازهای داخلی و خارجی تفاوتی با هم ندارند. بار مجاز دستی برای همراه داشتن در کلاس اکونومی ۵ کیلوگرم و در کلاس بیزینس ۷ کیلوگرم می باشد.

و میزان بار مجاز در پروازهای داخلی و خارجی و همچنین بسته به کلاس پروازی متفاوت است. بار مجاز در پروازهای داخلی برای کلاس اکونومی ۲۰ کیلوگرم و برای کلاس بیزینس ۲۵ کیلوگرم است. ولی بار مجاز ماهان در پروازهای خارجی برای مسافران بیشتر است. میزان بار مجاز در کلاس اکونومی ۳۰ کیلوگرم و برای کلاس بیزینس ۴۰ کیلوگرم است. و همچنین ابعاد چمدان نباید بیشتر از ۱۵۸ سانتی متر باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of