معراج

شرکت هواپیمایی معراج

شرکت هواپیمایی معراج در سال ۱۳۸۹ با مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشوری و منطبق با استانداردهای این سازمان افتتاح گردید. این شرکت، یکی از جوان ترین و مدرن ترین ایرلاین های کشور است. برای خرید بلیط هواپیما هواپیمایی معراج و یا اطلاع از قیمت بلیط هواپیما معراج به وبسایت بلیط اینجا مراجعه کنید.

این شرکت در سال ۱۳۹۲، موفق به کسب گواهینامه « مدیریت تداوم صلاحیت پروازی» شد.این گواهینامه به دلیل تدوین ساختارها و افزایش توانمندی در تعمیر و نگهداری هواپیماهای معراج به این شرکت اعطا گردید و همچنین از جمله شرکت هایی است که اکثر پروازهایش به موقع پرواز می کنند. طبق آخرین آمار خرداد ۹۷، هواپیمایی معراج با ۸۳ درصد پرواز به موقع، رتبه نخست کشور را به دست آورد.

ناوگان هوایی معراج

این شرکت دارای یازده فروند هواپیما می باشد که سه فروند از این ناوگان، ایرباس ای-۳۰۰ و دو فروند دیگر آن ایرباس ای-۳۲۰ است که در خطوط مسافربری از آن ها استفاده می شود.همچنین یک فروند هواپیمای ایرباس ای-۳۲۱، دو فروند بوئینگ ۷۳۷ و دو فروند فالکن نیز دارد که به دولت جمهوری اسلامی تعلق دارد و در مسیرهای عادی مورد استفاده قرار نمی گیرد.

شرکت هواپیمایی معراج، دارای سه کلاس پروازی درجه یک، بیزینس و اکونومی می باشد. فرست کلاس با وجود داشتن تعداد محدودی صندلی در ناوگان این شرکت، از امکاناتی مانند مدرن ترین و راحت ترین صندلی ها، پذیرایی اختصاصی، سرگرمی های داخل پروازی و… برخوردار بوده که برای راحتی مسافران فراهم شده است. در کلاس اکونومی صندلی ها براساس استانداردهای بین المللی و در فاصله خوبی از یکدیگر قرار گرفته اند تا مسافران پروازی لذت بخش داشته باشند؛اما در کلاس تجاری این فضا گسترده تر بوده و مسافران می توانند علاوه بر استراحت به انجام کار یا مطالعه نیزبپردازند

مسیر های پروازی ایرلاین معراج

شرکت هواپیمایی معراج هم اکنون دارای ۵۲ خط پروازی داخلی و بین المللی است.

مقاصد داخلی

اصفهان (فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان)، تبریز (فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز)، شیراز (فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز)، تهران (فرودگاه بین المللی امام خمینی و فرودگاه بین المللی مهرآباد)، قشم (فرودگاه دیرستان)، کرمانشاه (فرودگاه کرمانشاه)، کیش (فرودگاه بین المللی کیش) و مشهد ( فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد).

مقاصد خارجی

استانبول (فرودگاه بین المللی آتاترک و فرودگاه بین المللی صبیحه گوکچن)، ازمیر (فرودگاه عدنان مندرس)، نجف ( فرودگاه بین المللی نجف) و اسپارتا ( فرودگاه اسپارتا سلیمان دمیرل).

قوانین شرکت هواپیمایی معراج

در شرکت هواپیمایی معراج، میزان بار مجاز برای هر مسافر در پرواز های داخلی، ۲۰ کیلو گرم ومیزان بار مجاز نوزاد ۵ کیلوگرم، میزان بار مجاز برای مسافران کلاس پروازی بیزینس، ۳۰ کیلو و کلاس پروازی اکونومی پلاس ۲۵ کیلو است. در پرواز های خارجی میزان بار مجاز، ۳۰ کیلوگرم می باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of