رستوران ماه بهشت

رستوران ماه بهشت ، رستوران مخصوص بانوان در مشهد

رستوران ماه بهشت مشهد، همزمان با روز ملی حجاب و عفاف با مدیریت سرکارخانوم زهرا تمییز که یکی از بانوان مشهدی است راه اندازی شد. هدف عمده این رستوران، تشویق حجاب و ایجاد مکان مناسبی برای بانوان محجبه است. در مجله ی بلیط اینجا با ما همراه باشید.

رستوران ماه بهشت

پوشش چادر اجباری برای ورود به رستوران ماه بهشت

در ورودی این رستوران، یکی از کارکنان بانوان میهمانان را پذیرش می‌کند و درصورتی که بانوان فاقد حجاب چادر باشند به آنها چادری اهدا می‌کنند که هنگام خروج می‌توانند آن را بازگردانند یا حتی نزد خود نگهدارند.

البته در این بین نیز بانوان و خانواده هایی بوده اند که الزامی بودن پوشش چادر را در این رستوران نپذیرفته و از میهمان شدن در آن صرف نظر کرده اند.

رستوران ماه بهشت

همه کارکنان این رستوران را به جز آشپزها، خانوم ها تشکیل داده اند. این مکان به بهترین و شیک ترین وجه ممکن ساخته و تجهیز شده زیرا سالن های این رستوران جنبه‌ی تالار برای برگزاری مراسماتی ویژه بانوان را نیز دارند.

تشریفات رستوران ماه بهشت

در این رستوران تشریفات هتلی ارائه می‌شود از این رو بسیاری از بانوان مشهدی میهانی‌ها و مراسم هایی از جمله جشن تکلیف فرزندان، جشن عقد زناشویی، مراسم ختم، آیینهای مولودی، مراسم مربوط به بازگشت حجاج یا عتبات عالیات و میهمانیها و دورهمی های خصوصی زنانه را در این مکان برگزار می‌کنند.

رستوران ماه بهشت

رستورانی مخصوص بانوان در مشهد

به این ترتیب بانوان می‌توانند بدون حجاب و با هر نوع پوشش و آرایش یا زینت در فضای داخل رستوران ماه بهشت حضور یافته و در آرامش کامل غذای خود را میل کنند. از آنجایی که در این محیط هیچ محدودیتی برای پوشش بانوان وجود ندارد لذا اجازه گرفتن فیلم بدون اجازه مدیریت و افراد حاضر در رستوران به افراد داده نمی‌شود.
مدير رستوران ويژه بانوان در مشهد افزود: حتي بسياري از بانواني كه مقيد به پوشيدن چادر نبودند، از اينكه در اين رستوران با خيال آسوده حضور يافته اند اظهار خشنودي مي كنند. اين مكان هم اينك بيشتر مورد توجه اقشار مذهبي، روحانيون و كسبه بازار است و اعضاي حوزه علميه خواهران خراسان به اين رستوران زياد مراجعه مي كنند.

رستوران ماه بهشت


رئيس اتحاديه صنف رستوران‌داران، چلوكباب، آشپزخانه و حليم پزان مشهد گفت: در مشهد ۱۶ رستوران برند وجود دارد که در سطح ملی و بین المللی شناخته شده هستند که یکی از این رستوران ها ماه بهشت است. همچنین وی افزود مدیریت این رستوران با ایده‌ای جدید و حرکتی ابتکارانه که در کشور بی نظیر است محلی برای بانوان با پوشش چادر و خانواده های مذهبی ایجاد کرده که بسیار شایسته است.

آدرس : بین فرهاد ۲۵ و ۲۷

تلفن:
۰۵۱۳۷۶۵۴۲۹۴-۵

5
دیدگاه بگذارید

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
علیرضاسید رضامحمد امین صبوریشادیمیثم Recent comment authors
  Subscribe  
Notify of
علیرضا
Guest
علیرضا

کیفیت غذا عالی، قیمت ها نسبت به بقیه جاها مناسب، برخورد کارکنان بسیار خوب

سید رضا
Guest
سید رضا

کیفیت عالی قیمت عالی بنده مرتب استفاده میکنم و در مجموع خیلی راضی ام.خصوصا برای بحث حجاب و امنیت روانی خانمها

شادی
Guest
شادی

سلام خسته نباشید.. ببخشیدمیخواستم بپرسم این زیربشقابی های طلایی پولکی رستوران ماه بهشت رودر مشهد از کجا میشه خریداری کرد ؟ممنون

میثم
Guest
میثم

کیفیت غذا بسیار بد! اصلا پیشنهاد نمیکنم برید

محمد امین صبوری
Guest
محمد امین صبوری

ما که هر موقع رفتیم عالی بود غذاشون ،ممنونم ازشون که هم غذا عالی بود هم فضا